חברת מדביר בפתח תקווה הינה חברה מובילה ומקצועית, המספקת את שירותיה המקצועיים והמתקדמים בתחום ההדברה, הן ללקוחות הפרטיים והן ללקוחות העסקיים והציבוריים

יתרונותיה הרבים של חברת מדביר בפתח תקווה – הם שהפכו אותה לחברת ההדברות המובילה והמתקדמת שהיא כיום, המציעה מגוון רחב של שירותי הדברות. חברתנו מעמידה לרשות לקוחותיה צוות מיומן ומקצועי בעל ניסיון עשיר בתחום ההדברות, אשר ידעו לייעץ, לזהות ולאתר בקלות את מקור המזיקים ולספק פתרון הולם היאפשר לכם ליהנות מיעילות ההדברה לטווח הרחוק

כל מדבירי החברה במדביר בפתח תקווה נושאים רישיון והיתרי הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה ועובדים עם ציוד חדשני ומתקדם ועם חומרים הידידותיים לבני אדם ולחיות מחמד. המזיקים שלכם – הם המומחיות שלנו

אמין ואדיב. אצל חברת מדביר בפתח תקווה השירות הוא מעל הכל – מקצועי,

בעלי היתר עבודה מטעם המשרד להגנת הסביבה.

  • קבלת תעודת אחריות על כל עבודה.
  • ביצוע עבודה בטוחה לבני אדם ולבע"חללא ריחות.
  • שימוש בחומרים בעלי תו תקן של המשרד להגנת הסביבה.
  • מדביר מקצועי עם אחריות מזמינים רק בהדברה בטוחה!
  • עבודת ההדברה היא עבודה של מקצועניים.

מדביר בפתח תקווה שאינו מוסמך ומקצועי לא יצליח להדביר את החרקים, יגרום למטרד תברואתי ולעתים גם למטרד בריאותי.

כדי  להיות מדביר מוסמך יש לקבל רישיון מהמשרד לאיכות הסביבה, קבלת הרישיון מותנית  בהצגת תעודת יושר ולימוד בקורס הכשרה ייעודי.

בקורס יכיר המדביר את החומרים המשמשים להדברה, איך לבחור את החומר המתאים והנכון לכל סוג של הדברה ולכל סוג של חרק, איך להגן על דיירי הבית בזמן ההדברה ואיך הוא יוכל להתגונן באופן אישי מהחומרים המסוכנים.

בקורס יעבור המדביר הצעיר הדרכות איך להתמודד עם מקומות שונים, עם בתים פרטיים, עם בניינים משותפים, עם אזורי תעשייה, עם מבנים המשמשים לעסקים, עם מחסנים ועם אזורי חקלאות.

בסיום הקורס יידרש המועמד לעבור מבחן ורק לאחר שהוא יעמוד בו בהצלחה הוא יוכל לעבוד כמדביר.

עבודה כמדביר ללא רישיון שאינו מדביר מוסמך היא עבירה על החוק.

כך תבחרו מדביר מומלץ בפתח תקווה עם הסמכה

לפני שאתם בוחרים מדביר בפתח תקווה ודאו האם יש לו רישיון בתוקף המאפשר לו לעסוק בהדברה.

חשוב לדעת כי המשרד לאיכות הסביבה מנפיק ארבעה סוגים של רישיון, רישיון לקטילת חרקים, רישיון לקטילת מכרסמים, היתר איוד מוגבל והיתר איוד בלתי מוגבל.

סוג ההיתר של מדביר מוסמך מופיע על גבי רישיון ההדברה והמדביר רשאי לעסוק רק בתחום שבו הא קיבל היתר.

כאשר בוחרים את מדביר בפתח תקווה חשוב לבדוק האם ההיתר שבידיו מתיר לו לעסוק בתחום ההדברה שאותה אתם צריכים.

אחרי שבחרתם מדביר בעל רישיון מתאים, הקדישו תשומת לב לשיחה הראשונה, נסו להתרשם מהמקצועיות של המדביר ואל תהססו לשאול אותו שאלות.

שאלו אותו באילו שיטות הוא מבצע את ההדברה, באילו חומרים הוא משתמש, האם החומרים מאושרים לשימוש על ידי משרד בריאות, האם הוא מעניק אחריות על ההדברה, ואם כן לכמה זמן ובאילו תנאים ומה יקרה אם ההדברה לא תצליח ואתם תידרשו להדברה חוזרת.